UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Te zielone Hulajnogi do wynajmu powinny zostać zakazane w mieście. Ludzie jeżdżą po dwie osoby na jednej, porzucane są wokoło, powodują zagrożenie dla ludzi po zmroku. Kaski powinni kupować rodzice razem z hulajnogą. A jak dzieciak nie chce nosić kasku to nie ma jazdy na Hulajnodze i koniec.
Cynik