UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Korzystaliśmy z pomocy Doktora wiele lat temu. Synowie często chorowali, byli alergikami. Jak się pojawiał Pan Doktor, to już byłam spokojna, że wszystko dobrze się skończy- olbrzymia wiedza i doświadczenie, empatia i rozwagą. Naprawdę żal. Nasze wyrazy współczucia dla rodziny.
Rodzice Piotra i Karola