UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Świetny lekarz, bardzo empatyczny i niezwykle kulturalny. Urodziłam córkę ponad 29 lat temu, więc jeszcze praktycznie w komunie. Dla mnie ten Człowiek, Lekarz był powiewem świeżości, dowodem na to że w każdym systemie, strukturach można być Człowiekiem. Spoczywaj w Pokoju! Kondolencje dla Rodziny.

pacjentka