UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Mezopotamczyk - Wiecie ? Dobrze że Ty wiesz bo moim zdaniem gdyby nie google to byś nie wiedział gdzie wisła płynie ! Co do pisma św. to każdy papież coś zmieniał a polski najwięcej i tu dużo przekazu że słów i czynu Chrystusa się nie dowiemy ! Proponuję szanować Bliźniego i wstrzymania się od zmyślonych teorii bo z wiarą jest jak z polityką.