UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Witam. Oczywiście zawsze to jest dramat i cierpienie rodziny. Miałam taką samą przypadłość, wyrok perlak. Tych operacji 5,na każdą z nich czas oczekiwania z NFZ to około 1 miesiąca czasu, rehabilitacja i implant zewnętrzny również z NFZ, dość sprawnie. Żyję, pracuję, nie jest to guz złośliwy, tylko niestety odrasta skubaniec. A instytucje typu "zrzutka", "Siepomaga" powinny bardziej skrupulatnie weryfikować status rodzin, bo rodzi w nas społeczeństwie ostrożność i brak zaufania