UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Takie sa wytyczne Uni Europejskiej masz nie miec niczego i byc szczesliwy. Ceny wywinodowane do absurdalnych kwot. Masz wszystko wynajmowac a jak juz sie uprzesz na zakup to ci dowala kredyt na 40 lat nawet nie zdazysz tego splacic, a po smierci bank i tak to przejmie i jeszcze na tym zarobi sprzedajac w kredyt nastepnemu jeleniowi lub na wynajem. Wyborcy PO nazywaja to POstepem i nowoczesnoscia.
Polexit