UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak? To co powiesz na to, że co weekend SOR zmuszony jest obsługiwać kilku klientów, którzy przegięli z alko? Marnotrawione są pieniądze, bo trzeba kilku menelom zrobić full pakiet badań poza kolejką. Mówisz nie piją? To dziwne, bo pod Borysami i Żabkami widać jest co innego. Ale tka sobie tłumacz, pij dalej :). Metoda wyparcia jest najlepsza.