UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gdyby na hetmańskiej był dobry dzielnicowy to osoby od śmierci na hetmańskiej dawno by siedziały we więźniu, a upośledzone dziecko dawno by było pod opieką państwa. A tak trzy lata mijają, a, ,towarzystwo "chleje, podobno ćpa i gdzie tu sprawiedliwość?