UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Antonis - Tradycja prowadzenia pod wpływem to jest na Zachodzie Europy znacznie większa, dlatego tam są limity alkoholu większe dopuszczające prowadzenie pojazdów i na Zachodzie pomimo tych limitów i dużo rzadszych kontroli trzeźwości łapie się zdecydowanie więcej kierowców pod wpływem jak w Polsce.