UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Antonis - "Super", uważam, że porównywanie nas Polaków do innych narodowości jest jak najbardziej "fajne i na miejscu". Każdy naród ma swoją mentalność i nie musi być jak inni. Mamy własny rozum i własną wolę. Jak już tak ładnie porównujesz to sprawdź przestępczość na innym tle w tych krajach, a zwłaszcza na tle załamań psychicznych.
Wolność wyboru