UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Cały czas w przekazie medialnym mowa jest o nadużywaniu alkoholu a nie o używaniu. To daje furtkę interpretacyjną i przyzwolenie społeczne do, ,testowania" tej toksycznej substancji jako mniej groźnej niż jest w rzeczywistości. Alkohol jest narkotykiem twardym którego nawet najmniejsza ilość upośledza, niszczy zdrowie. Sprawę rozwiąże bezwzględny zakaz produkcji i sprzedaży.