UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie w tym kraju piją na potęgę. Wracając z pracy, wszedłem do sklepu z płazem, żeby coś na szybko do jedzenia wziąć. Niedziela 19:30,na 6 osób robiących zakupu, cztery brały alkohol. I to nie mało, kobiety również. Podziwiam, że ludzie lubią się jeszcze doprawiać i początek tygodnia zaczynać od kaca. Tu też, policja powinna regularnie robić kontrole trzeźwości, bo naród chleje. Alkohol przede wszystkim powinien zniknąć ze stacji benzynowych.