UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dosyć tego! Jedyne skrawki zieleni wzdłuż drogi robią na parking. Ktoś tam myśli? Jak targowisko chce mieć miejsca to niech zrobi swój parking. Ul. Dąbka w tym miejscu stanie się jednym wielkim parkingiem!

STOP