UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie za bardzo rozumiem sensu ukazywania się w piątek cyklu - Nareszcie weekend. Bardziej optowałbym za ukazywaniem się w piątek Tygodnika Kulturalnego, czyli Informatora o rzeczywiście wszystkich, a nie losowo wybranych imprezach w mieście od najbliższego poniedziałku do niedzieli / teatr, kino, koncerty, wystawy, spotkania itp. / By był czas na zaprogramowanie wolnego czasu na nadchodzący tydzień. Nie każdy elblążanin siedzi w czapce, butach i płaszczu przy komputerze i jak przeczyta info o ciekawej imprezie to zostawia babcie, dzieci, psa, umówioną wizytę lekarską, nieodrobione prace na uczelni, szkole, randkę z Tindera i pędzi z rozwianym włosem przez miasto do Biblioteki na św. Ducha na prelekcję. Dajcie ludziom zaplanować i przygotować i podawajcie info także o koncertach w Beczce, Mjazzdze i Specjal Pubie.