UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@okoniowaty - Trudno z tym twierdzeniem się pogodzić ze jest to miejsce na odpoczynek ? Na Zawadzie cały teren wokół kościoła na górce był cmentarz aż do Lidla. W latach 80/90-tych były tam jeszcze pomniki, teraz rekreacja, sport całą gębą ! To może już czas zasypać kolejny cmentarz i zrobić zabawki dla dzieci i tych neo kulturystów co tam ćwiczą ? Skoro już decydują się na wykorzystanie terenu na rozrywkę czy budowle to z szacunku dla pochowanych przynajmniej powinno się wykonywać przekop do trzech metrów i przeniesienie szkielety na dębice w jedno miejsce. Czy jest Wam obojętne że za sto lat a pewnie wcześniej powstanie osiedle na grobach dębicy ?