UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

właśnie po to na dawnych cmentarzach tworzy się parki (tereny zielone), jako po pierwsze szacunek i upamiętnienie zmarłych - jak by postawili w tym miejscu blok nikt by nic nie wiedział, a szczątki po cichaczu były by wywożone np na górę Chrobrego - jak to już bywało podczas pewnej budowy

okoniowaty