UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
właśnie po to na dawnych cmentarzach tworzy się parki (tereny zielone), jako po pierwsze szacunek i upamiętnienie zmarłych - jak by postawili w tym miejscu blok nikt by nic nie wiedział, a szczątki po cichaczu były by wywożone np na górę Chrobrego - jak to już bywało podczas pewnej budowy
okoniowaty