UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W kwestii różnych znalezisk to pamiętam jak przed kilkunastoma laty kopali przez park parucentymetrowy rowek na jakieś kable. Fragmenty pomników walały sie wszędzie. ktoś nawet ułożył z fragmentów cały napis nagrobny z nazwiskiem i datami. Jak dla mnie to wskazuje na to jak niechlujnie podeszli do zrobienia w tym miejscu parku. Kilka centymetrów pod ziemia niewybuchy, tablice nagrobne etc.... Kiepskie miejsce na wypoczynek.