UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kolejny członek, ,ego" czyli elbląskiego gangu olsena. Czekamy na info o wysokich wyrokach dla sprawców z hetmańskiej. A odpowiednie służby mogłyby zająć się wreszcie ostatnim (na szczęście) dzieckiem, które cały czas zostaje pod, ,opieką " sprawcy i jego konkubiny, i nie może być argumentem, że dziecku upośledzonemu lepiej z patologią o ile to prawda. Czy może wyrosnąć ktoś normalny wśród wulgaryzmów, awantur, pijaństwa, narkotyków, przestępstw?