UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"No jeśli w tej dyskusji pada argument, że człowiek idący po alkohol o pierwszej w nocy powinien się zastanowić czy nie jest uzależniony - to sorry" - Jaka siła i potrzeba zmusiła by mnie do wyjścia o pierwszej w nocy po alkohol, ŻADNA. TAK, idący nocą po alkohol, powinien się zastanowić czy potrzeba alkoholu nie jest już u niego najważniejsza.