UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@echo - O masz Ci los. A potem Szwed stoi w długiej kolejce jak Polacy za papierem toaletowym w PRL. Bo wie kiedy ma okienko pogodowe do zakupu alkoholu. Wielkie mi halo po prostu brak wolności i tyle na temat. Podwyżki akcyzy nie podpisał nowy Prezydent bo wrzucił to do koszyka podnoszenia podatków. Model Szwedzki wywoła u nas zamieszki i bunt społeczny.