UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@echo - No i!? Tak od 1955 roku "nawalczyli", że znakomita większość Szwedów, szczególnie na "zadu*#×ch pędzi bimber. Jeśli tylko wybiorą się na jakiś prom do innego kraju, gdzie alkohol jest tańszy, to co drugi słania się na pokładzie na nogach, bynajmniej nie z powodu sztormu. Jest cały biznes organizowania 1no, 2wu dniowych wypadów statkami i promami do miejsca ze zdjęcia!

Czyż nie?