UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wielu problemów dzieci z zespołem alkoholowym można by było uniknąć gdyby nie było przyzwolenia na picie w tym narodzie. A potem płacz, że dziecko jest nadpobudliwe albo ma problemy w szkole, ludzie otrzeźwieć już czas. żaden terapeuta nie pomoże waszym dzieciom jak będziecie pić

abstynent