UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jestem jak najbardziej za ograniczeniami sprzedaży alkoholu, bo nowe monopolowe powstają jak grzyby po deszczu, pijaństwo rośnie na potęgę, a chyba każdy ma w najbliższej rodzinie jakiś przypadek tragedii związanej z alkoholizmem, mylę się?