UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oczywiscie ze się boją odwazni są tam gdzie nie trzeba a poza tym podczas wyborów niejeden nawalony przychodził zz karteczką na kogo glosować i w podziekowaniu otrzymywał piwko -:) poza tym upojonym spoleczenstem łatwiej rządzić