UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale co wy tam chcecie rozbudowywać jak ten port jest zamknięty na amen na działce 3.5ha? Przecież z góry jest to skazane na porażkę. Pierwsze co powinno być zrobione, to ustanowienie lokalizacji portu, która pozwoli na praktycznie nieograniczoną rozbudowę w razie potrzeb, a w tej chwili absolutnie jest to nierealne. Z drugiej strony, przecież ten plac (bo to nic więcej jak plac) nie nada się nigdy na jakiekolwiek ambitniejsze plany, przeładowywanie czy składowanie. Jak to ma z czymkolwiek konkurować?

no_jak_?