UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Jak ma się Elbląg rozwijać, jak wy w urzędzie pozwalacie na zamykanie firm w tym mieście, nie rozmawiacie z przedsiębiorcami i pracownikami co i jak i dlaczego tak się dzieje. Mamy duże firmy jeszcze, mamy port i inne możliwości żeby się rozwinąć i nic z tego. Fachowcow też było dużo w Elblagu ale musieli szukać pracy gdzie indziej bo zamykały się firmy i już jak są to garstka ludzi. Ale jak się zamyka zakład gdzie 300 osób idzie do zwolnienia i miasto nic z tego sobie nie robi bo to firma Amerykanska a wybudowana przez Elblazan z 70 letnia tradycja produkcji i z renoma na całym świecie że jest bardzo dobra to co dopiero mówić o mniejszych firmach. Podstawa to zakłady pracy i dobrą płacą i będzie się miasto rozwijao bo będzie przyszłości. Przez 20 lat Elbląg stracił dużo bo źle zadzili, Weźcie w końcu się za to miasto i jak trzeba zaryzykujcie żeby postawić je na nogi. Partie nie zadza tym miastem tylko Elblazanie a Elblazanie tu mieszkają i powinniśmy trzymać się razem ale pytanie czy trzymamy razem?
Mieszkaniec Elblaga