UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do rozwoju potrzebne są ulice i obwodnice. Jak Pan prezydent wybuduje ulicę Wschodnią to oddam na niego głos a jak nie to oddam na Śliwkę, może on dokończy w końcu tę inwestycję. A jak i śliwka w kompot wleci to nic miastu nie ubędzie.