UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie wchodzić w żadne subregiony, to degradacja. Elbląg jest miastem regionalnym. Tylko siedziba władz wojewódzkich w takiej czy innej konfiguracji. Należy lobbować za korektą podziału administracyjnego. A napędzić te starania może tylko i wyłącznie port. Dlatego cała para w dokończenie inwestycji.
hd