UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@rów - To było do przewidzenia.. Ojciec opowiadał mi o polskich korzeniach Królewca. Przecież Stalin zabrał to siła i jeszcze sprawa zawłaszczenia Królewieckich ziem jest nie wyjaśniona dokładnie. Ta enklawawa myślę że jest enklawa Polski.. W Polsce to zawsze była sprawa Tabu. , nie wiem dlaczego. A Stalinowi chodziło pewnie o ataki na Europę..