UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No i ok a co to wnosi do Elbląga? Artykuł o problemach Elbląga raczej w Królewcu się nie pojawi. Za mało się w Elblągu dzieje i w okolicy że trzeba pisać o ruskich bolączkach? Gdyby to jeszcze było o jakiś mieście partnerskim Elbląga to ok ale tak?

mogą pływać