UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Całkowicie popieram przedmówcę - czytelników nie interesują problemy rosyjskich zbrodniarzy wojennych czy też innych Rosjan, zarabiających na wojnie przeciwko Ukrainie. Czy nie ma już tematów naszych, elbląskich, żuławskich itp. ? Co rusz to jakieś nawiązania i dziwne sugestie, jacy to Rosjanie są biedni!