UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ale brednie. Lokale, puby, dyskoteki też mają mieć zakaz sprzedazy alkoholu po 22? przeciez oni z tego żyją. a nie każdy chla alkohol na umór. wychodząc ze znajomymi raz na jakiś czas żeby oderwac się od codziennych spraw, problemów, rozterek nie wyobrażam sobie nie móc wypić lamki wina bo ktoś inny pić nie potrafi i przez to jest zakaz dla wszystkich. Bez jaj. Elbląg jest zbyt malym miastem żeby wprowadzać takie na wyrost akcje. Ile macie sklepów całodobowych? Starczy palców u jednej ręki. a kto ma sie nachlać to się nachla. Kupi alko wcześniej, co pewnie i tak robi.
jakaś taka