UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ciągnie niektórych do antyku oj ciągnie. Na placu przy katedrze pomnik Jowisza (może być Diana albo Mars). Na stadionie walki gladiatorów (może być MMA w klatkach) a w teatrze co tydzień orgie. To były czasy, wśród elit powszechny hedonizm i bisexualism. Jest taka książka co opisuje zmierzch tej cywilizacji - "Quo vadis" gorąco polecam, starsi może przerabiali, obecnie może fragmenty po łepkach. Powtarzamy te same błędy. Pozdrawiam
pan_jan