UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie był elblążaninem tylko elbingerem gwoli ścisłości panie wlodek. Jak zobaczyłem tytuł arta to pierwsza myśl: kto to popełnił. Zerknięciena dół i..... aaaaa. No tak. Elblążanie nie gęsi.... no właśnie. Mają swoją historię po 1945.Przed 45 w zasadzie nas tu nie było. Niech ta przeszłość jaka była pozostanie w takim stanie jakim jest. Nie róbmy ponownie Elbinga.