UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolego - historia to nie matematyka. Te lata co wliczyłem do okresu polskiego I RP to okres w którym niemiecki żywioł wybrał sobie polskiego króla bo tak bylo korzystniej finansowo. Tu nie może byc mowy o "naszym" Elblągu. Prawdziwie "nasze polskie" to miasto stało sie po II wojnie światowej. Tak to widzę