UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Marger - Same fejki. Oryginał jak widać na załączonym zdjęciu ma się dobrze na wyspie muzeów w Berlinie, a elbląska kopia została wypożyczona do jakiegoś niemieckiego miasta na początku lat trzydziestych, kiedy nikt jeszcze o przetapianiu pomników na armaty nie myślał. Potem przejął ją Goering i do końca wojny zatrzymał dla siebie.