UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo dobre pomysl. Trzeba jak inne miasta siegnac po histories. To tak jakby Gdansk zniszczyl Dwor Artusa, fontanne neptuna, zurawia, vitd. Kase moznaby zdobyc z unii lub ktory z plastykow, robil y za darmo na pewno by sie zgodzili trzeba by zapytac. Mamy zdolna mlodziez. Super inicjatywa.