UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Proponuję aby portel i jego pracodawcy zaproponowali Polakom pomnik Bismarcka i tego z wąsikiem, a może szefa Kriegsmarine. Dość tej prostackiej niemieckiej propagandy. Oczywiście to też zablokujecie. Ale Polacy będą wam to pamiętać i po zmianie władzy przypomnimy wam te wszystkie wrogie Polsce działania.