UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dobrze ze będzie droga dla rowerów. Przydałoby sie do skretu na Nowakowo. To najbardziej uczęszczana w okolicy droga przez rowerzystów. Wszyscy byliby zadowoleni. Rowerzysci bo mogliby bezpiecznie przejechac i kierowcy bo nie musieliby zwalniac/

Jerzy Lebioda