UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gdyby to były wolne i niezależne media to jakiś dziennikarz mógłby podsumować inwestycje w Elblągu. Za pisu gdy w 2022 po wprowadzeniu pisowskiego ładu budżet Elbląga wynosił 600 mln oraz 2024 gdy budżet Elbląga pierwszy raz w historii przekroczył MILIARD. Tak pis zabierał pieniądze Polakom
Wystarczy nie kraść