UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No to się milicja ucieszy, bo będzie miała więcej pacjentów do ostrzyżenia, jak będą przyciskać na nowej nawierzchni. Już teraz stoją na Mazurskiej i łapią na rogu z Aleją Odrodzenia "przestępców, którzy na "50" szaleją "70". Na tej prostej przy parku jest szczególnie niebezpiecznie, masa przechodniów, dzieci i osób starszych - tłumy po prostu. A tak poważnie to po prostu łapanka dla poprawienia statystyk milicyjnych, bo tam w ogóle powinno być "70".

pilots