UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Akurat Pogrodzie jest dość mocno wykluczone rowerowo, bo jak wspomniano jedyny dojazd do szosa od Milejewa, albo szosa od Tolkmicka, generalnie nieprzyjemne w użyciu. Lasami też nie ma możliwości dojazdu, jedyna ewentualna opcja to jazda do Zajaczkowa, przejazd przez szosę i droga w stronę lasu, po czym nawrót do Huty przez drogę polna i dalej przez Brzeziny - mniej uczęszczana szosa. Także ta ścieżka ma sens do samego Pogrodzia, dalej można dotrzeć już lasami badź Green Velo.

wjem_co_mówje