UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie rozumiem osób które drwią lub w negatywny sposób się wypowiadają na temat basenu. To jakieś nie dowartościowane osoby którym do szczecia nic nie potrzebne. Zadowolą się popcornem i serialami w tv.

Takie tam.