UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Komunikacja w Elblągu to jakiś dramat! Pan prezydent poległ i nic nie może z tym zrobić. Niech już więcej niczego nie obiecuje. Śliwka zresztą także. Cóż można obiecać dotyczy wszystkich polityków i wszelkiej maści.