UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W miesicie rzadzonym przez platforme obywatelska stracili i ciagle traca elblazanie. Stracili szanse na rozwoj miasta i nowe miejsca pracy poniewaz towarzysze z platformy obywatelskiej z premedytacja prawdopodobnie na rozkaz obcych panstw zablokowali budowe portu Państwowego. Skutki tego dywersyjnego działania bedziemy odczywac na kolejne dekady.

Młode wilki