UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W miesicie rzadzonym przez platforme obywatelska stracili i ciagle traca elblazanie. Stracili szanse na rozwoj miasta i nowe miejsca pracy poniewaz towarzysze z platformy obywatelskiej z premedytacja prawdopodobnie na rozkaz obcych panstw zablokowali budowe portu Państwowego. Skutki tego dywersyjnego działania bedziemy odczywac na kolejne dekady.
Młode wilki