UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Sukces goni sukces - miasto rozwija się w błyskawicznym tempie... Ile jeszcze będziemy czekać na to skrzyżowanie na Dąbka ?... ile jeszcze na 13 Pólku ?... grzebią się i grzebią i końca nie widać. Co za nieudaczniki w tym urzędzie podpisują te umowy ? Nawet nie są w stanie podać terminu zakończenia tych robót bo nikt nie wie - wykonawcy pewnie mówią jak zrobimy to będzie.
Rudy Adaś .