UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niech każdy wierzy w to co chce ale z poszanowaniem i tolerancją w granicach prawa. , ,Żyj i pozwól żyć". Jest tyle religii oraz wyznań że zamiast się szanować to każdy nienawidzi każdego. Jak to jest??? Tyle wojen, głodu, nieszczęść i ciągle wojna jednych z drugimi a gatunek ludzki jest tylko jeden.