UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Europejskie puchary nie dla elbląskich kibiców. Dlaczego?... bo... - Tłok na hali przy ul. Kościuszki; 3 października na głównej hali odbędzie się koncert „Pod dachami Paryża”, pracami prowadzonymi na obiekcie -, treningi części klubów zostaną przeniesiona na inne obiekty... , - i jak mają kibice czy sportowcy wejść NA po drabinach, a może zainstalowane zostaną windy? A może jednak zamiast NA litera W lub DO, czyż nie tak?