UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zwiększyła się liczba interwencji, wzrosły jej koszty, poziom skomplikowania i doszło ryzyko pogryzienia. Ale Pan mówi, że nie jemu oceniać, czy to dobry pomysł, żeby z psem chodzić po górach. I to tylko, jeśli chodzi o GOPR. A co z turystami? Dla nas też zwiększa się ryzyko pogryzienia, i włażenia w psie odchody. Posiadanie psa powinno wymagać zgody i drogiego szkolenia o zajmowaniu się nim.