UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kto to wybudował taki blok totalnie nie pasujący do tego miejsca - kto dał na to pozwolenie ? Przy starej zabytkowej Poczcie takie coś? Kiedyś jechałem objazdem z Gdańska przez upadły PGR Cedry Wielkie... tam też są takie identyczne bloki. No ale tu na starówce takie coś ?